fbpx

Rezervē datumu – Baltijas Drošības Konference 2024

Ziņas

01. Novembris, 2023

FacebookInstagramWhatsAppXEmail

Jau trešo gadu pēc kārtas, 2024. gada 11. aprīlī,  Drošības profesionāļu asociācija rīko lielāko organizāciju drošībai veltīto pasākumu Baltijā - Baltijas drošības konferenci 2024. Drošības profesionāļu asociācijas valdes priekšsēdētājs Artūrs Āmars informē, ka, izstrādājot 2024. gada konferences programmu, tiek padziļināti domāts par konferences tematiku un aktualitāti, kas drošības profesionāļiem no Baltijas reģiona un ne tikai, palīdzētu risināt mūsdienu drošības apdraudējumus.

2024. gada konferences tēma – Efektīva drošības pārvaldība.

Šogad, papildus jau ierastajiem tematiem, tādos drošības virzienos kā fiziskā un tehniskā drošība, kiberdrošība un informācijas drošība, darba aizsardzība un labbūtība, ugunsdrošība un civilā aizsardzība, tiks aplūkoti arī tādi temati, kas pēdējā laikā iemantojuši lielu aktualitāti – finanšu un telekomunikāciju krāpniecība, vispārējā krīžu vadība.

A. Āmars norāda, ka viens no konferences rīkošanas galvenajiem virsmērķiem, ir sapulcēt dažādu drošības nozaru profesionāļus no Baltijas un Eiropas valstīm vienuviet, tādējādi nozares profesionāļiem sniedzot iespēju dalīties ar savu pieredzi drošības nodrošināšanā dažādās tautsaimniecības nozarēs, savukārt, konferences apmeklētājiem paverot iespēju iegūt noderīgu un viegli izmantojamu informāciju, kā celt drošības līmeni savā organizācijā.

Ir plānots, ka 2024. gada konferencē būs sastopams vēl plašāks un daudzpusīgāks izstādītāju klāsts, kas konferences apmeklētājus iepazīstinās ar vadošo drošības uzņēmumu un pakalpojumu sniedzēju inovatīvajiem drošības risinājumiem. Tāpat, lai popularizētu drošības studiju daudzveidību, konferencē piedalīsies arī vairāki izstādītāji no dažādām mācību iestādēm ar plašiem drošības studiju programmu piedāvājumiem topošajiem drošības profesionāļiem.

Drošības profesionāļu asociācija aicina jau laicīgi ieplānot apmeklēt lielāko iekšējās drošības konferenci Baltijas reģionā, 2024. gada 11. aprīlī, Rīgā, ATTA centrā – Baltijas Drošības konferenci 2024!

Atgādinām, ka 2023. gada pavasarī ATTA Centrā tika aizvadīta Drošības Profesionāļu Asociācijas rīkotā Baltijas Drošības Konference 2023. Konferencei kopumā savu dalību bija reģistrējuši vairāk kā 1300 drošības profesionāļu. Konferencē interesentiem tika dota iespēja iepazīties ar 40+ izstādītāju stendiem, noklausīties 14 dažādus ar drošības nozarēm saistītus tematus un 4 paneļdiskusijas, kā arī piedalīties vairākās interaktīvās aktivitātēs.

Drošības profesionāļu asociācija (DPA) ir Latvijas drošības nozarē strādājošo speciālistu biedrība, kura apvieno jomas profesionāļus un pārstāv to intereses. Asociācijas misija ir būt par drošības ideju un profesionāļu pārstāvi, kas veicina kā personīgo profesionālo izaugsmi, tā drošības nozares kopējo attīstību. DPA nodrošina savstarpējo zināšanu pārnesi nozarē un sniedz atbalstu indivīdu, organizāciju un uzņēmumu drošības problēmu risināšanā, kā arī veicina drošības zināšanu importu un eksportu starptautiskā mērogā.