fbpx

Lielākās Baltijas drošības konferences apmeklējums pārsniedz gaidīto rekordu

Ziņas

18. Aprīlis, 2024

FacebookInstagramWhatsAppXEmail

Pagājušajā nedēļā Rīgā norisinājās lielākais organizāciju drošībai veltītais pasākums Baltijas reģionā, kas vienuviet pulcēja gan vietējos, gan ārvalstu nozares profesionāļus, ekspertus un topošos speciālistus.  “Tas, ka šogad interese varētu būt lielāka kā citus gadus, bija gaidāms, taču šādu atšķirību negaidījām,” gandarīti stāsta organizatori.

2024. gada Baltijas Drošības konferencē dalību vēlējās ņemt 2400 cilvēki, lai uz 2 lielajām skatuvēm klātienē redzētu un dzirdētu 17 ievērojamus organizāciju drošības viedokļu līderus un profesionāļus no 9 pasaules valstīm, kā arī apmeklētu daudzpusīgu izstādi, vērtīgas paneļdiskusijas un praktiskās darbnīcas. Nodalītās divu lielo skatuvju tematikas – “Krīžu vadība un drošība” un “Darba aizsardzība un ugunsdrošība” –,kā arī rūpīgi atlasītās vieslektoru tēmas, kas nosedz visas drošības apakšnozares, lielākā daļa viesu un dalībnieku min kā īpašu atšķirību no citām konferencēm ne vien Latvijā, bet visā pasaulē.

Konferences organizatoru komanda un DPA Valdes priekšsēdētājs Artūrs Āmars dalās sajūtās: “Veidojot DPA, kā viens no mērķiem tika definēts “Nodrošināt drošības profesionāļu zināšanu pārnesi vietējā un starptautiskā mērogā”. Uzskatām, ka šis ir lieliski izdevies, un šāda pasākuma organizēšana un apmērs parāda, ka nozarei ir iespēja attīstīties un veidot vēl labāku savstarpējo sadarbību. Pasākums dod lielisku iespēju iepazīties gan ar ekspertu pieredzēm un viedokļiem, gan dažādiem inovatīviem drošības risinājumiem. Šis ir vienīgais tik plaša mēroga visaptverošās drošības pasākums Baltijā, un esam noskaņoti izplest šī titula ģeogrāfiskās robežas. Atbildot uz daudzu jautājumu – jā, protams, arī nākamajā gadā plānots organizēt Baltijas Drošības konferenci.“

2024. gada konference tika organizēta sadarbībā ar ģenerālsponsoru Samsung KNOX, sponsoru LMT un pasākuma organizatoru komandu no Drošības Profesionāļu asociācijas, kam vēlreiz tiek izteikta pateicība par ieguldījumu nozares attīstībā un redzamībā. 

Atskats uz konferences norisi foto mirkļos pieejams šiet - https://www.flickr.com/photos/200466925@N07/albums/72177720316255982/