fbpx

Īpašais viesis Baltijas Drošības konference 2024

Ziņas

26. Marts, 2024

FacebookInstagramWhatsAppXEmail

Visi zinām metaforas par to, kā dienu, nedēļu, gadu vai šajā gadījumā - pasākumu - sāksi, tā pavadīsi. Tam jāpievieno tikpat svarīgais pirmā iespaida faktors, un zālē var atskanēt: "Baltijas Drošības konference 2024 var sākties!"

Priecājamies izziņot šī gada konferences Atklāšanas runas vīru. 

Latvijas Rebublikas Iekšlietu ministra Riharda Kozlovska personīga dalība Baltijas Drošības konferencē 2024 apliecina Latvijas valsts ieinteresētību meklēt jaunus risinājumus aizvien pieaugošiem drošības draudiem, stimulēt nozares attīstību un sadarboties spēju ar citām valstīm. 

2024. gadā Latvijas Republikas valdība kā prioritāti ir noteikusi iekšējās un ārējās drošības, veselības un izglītības nozares. Baltijas Drošības konferences ietvaros tiek radīta gatava vide, kurā profesionāļiem, ražotājiem un ekspertiem dalīties ar pieredzi, rast jaunus risinājumus un sadarbības formas.

Baltijas Drošības konferences komandas vārdā jau iepriekš izsakām pateicību R.Kozlovskim par atrasto laiku apmeklējot lielāko Baltijas drošības pasākumu un uzstājotiet ar atklāšanas runu.