fbpx

Iepazīsti konferences moderatorus

Ziņas

07. Marts, 2024

FacebookInstagramWhatsAppXEmail

Viens no pasākumu organizētāju atbildīgiem uzdevumiem vienmēr ir izvēlēties atbilstošu pasākuma vadītāju vai vairākus, ja pieprasa apjoms. Protams, arī šogad konferences galvenās uzstāšanās notiks uz divām skatuvēm, līdz ar to – mums bija vajadzīgs vadītāju tandēms, kas spēj padarīt pasākuma norisi iznesīgu, atbrīvot auditoriju un strukturēt ritējumu visur vienlaikus.  

Iepazīsties - šī gada moderatoru lomai esam izvēlējušies lielisku, pieredzējušu personību tandēmu! Degam nepacietībā redzēt viņus mijiedarbībā.  

Notikumu, pasākumu un Radio Skonto rīta programmu vadītājs Valdis Melderis BSC taciņu ieminis jau pagājušā gadā. Vaicājot, kas Tev ir svarīgākais aspekts pasākumu vadīšanas pasaulē, Valdis teju uzreiz ir savā ampluā: "Katrs labs runātājs uzrunu sāk ar kādu stāstu, vai arī kāds stāsts paliek Tev atmiņā pēc tam, kad viņš ir runājis. Manuprāt, tas ir svarīgākais - lai skatītājiem paliek kāds stāsts, ar ko doties mājās, pie kolēģiem, pie draugiem, un vislabāk - stāsts, ko likt lietā. Tiekamies!

Savukārt otras skatuves "boss" - Oskars Priede - mums pievienojas pirmo gadu, un jūtamies īpaši atbildīgi visas dienas garumā pareizi runāt arī paši... Jo Oskars ir ne vien pasākumu vadītājs, bet arī prezentēšanas prasmju treneris, kam īpaši tuva ir oratora mākslas pētīšana. Pasākumu vadīšanā viņam ir viens primārs, pašsaprotams uzstādījums: "Aktīva mijiedarbība ar konferences publiku nav vis kaut kāda vēlama lieta, bet obligāta notikuma sastāvdaļa. Uz tikšanos BSC!"  

Aicinām sekot līdzi jaunākajai informācijai par Vieslektoriem, Izstādītājiem un citiem Jaunumiem tepat mājas lapā. Atgādinām, ka ieeja tiek nodrošināta tikai reģistrētiem apmeklētājiem. 

Tiekamies jau 2024. gada 11. aprīlī, ATTA centrā, Rīgā, Krasta ielā 60!