fbpx

Baltijas Drošības Konference 2024 uzsāk pēdējo reģistrēšanās mēnesi – ar vairākiem jaunumiem

Ziņas

18. Marts, 2024

FacebookInstagramWhatsAppXEmail

Līdz lielākajai ikgadējai Baltijas organizāciju drošībai veltītajai konferencei atlicis vairs tikai mēnesis. Organizatori “Drošības profesionāļu asociācija” (DPA) informē, ka darbi norit pēc plāna, un rūpējas, lai pasākuma apmeklētājiem ir iespēja gūt profesionālajai karjerai, personīgajai izaugsmei un drošībai vērtīgas zināšanas un pieredzi.   

Organizatoru komanda aktīvi strādā pie konferences satura veidošanas, mājaslapas papildināšanas un kopējā konferences koncepta. Līdz ar to, uzsākot marta jeb pēdējo reģistrēšanās mēnesi, varam lepoties ar vairākiem jaunumiem, kas pilnveido šī gada konferenci.

Sasniegts līdz šim augstākais vieslektoru un izstādītāju skaits

Ar patiesu gandarījumu darām zināmu, ka konferences lektoru lokā sasniegts vēlamais uzstādītais mērķis – 16 vadošie drošības segmentu profesionāļi un eksperti, kas uzstāsies uz divām lielajām skatuvēm. Konferenci atklās LR iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis. Pēdējā pusotra mēneša laikā lektoru programmu papildinājušas tādas drošības nozares personības kā Roberts Lapševskis (Energy Decisions Limited Ltd. direktors), Vitālijs Rakstiņš (drošības eksperts, grāmatu autors, bijušais aizsardzības padomnieks Apvienotajā Karalistē), Kyle King (Capacity Building International izpilddirektors, Crisis Lab dibinātājs un vadītājs), kā arī Egons Bušs (LMT Drošības dienesta direktors). Kā jau publicēts agrāk, šī gada vienojošā pasākuma tematika ir – Efektīva drošības pārvaldība.

“Augsta līmeņa ekspertu pieredzes apmaiņa ir īpaši svarīga šajos ģeopolitiskajos apstākļos, kad būtiski pieaug jauno risku īpatsvars, bet nekur nepazūd iepriekšējie drošības riski. Profesionāļu pieredzes apmaiņa par riskos vadītu drošības lēmumu pieņemšanu, apzinot riskus un izvēloties piemērotākos drošības risinājumus, lieliski darbojās miera laikos, taču ir nepārtraukti pilnveidojama mūsdienās. Pašlaik nepieciešams strādāt ar laikmetīgiem drošības risinājumiem, lai varētu lēmumus pieņemt dinamiski, saglabājot datu integritāti, konfidencialitāti un pieejamību,” norāda Egons Bušs, LMT Drošības dienesta direktors.

Jauna sadaļa – Izstādē pieteiktie uzņēmumi

Tāpat liels prieks, ka jau šobrīd pieteikts ievērojams skaits izstādītāju, kas konferences apmeklētājus iepazīstinās ar savu drošības pieredzi un risinājumiem izstādes stendos un demonstrācijās. Šobrīd pasākumā piedalīsies jau 54 izstādītāju uzņēmumi, kas kopā tiks izvietoti ap 100 stendos visā ATTA Centre pirmajā stāvā! Izstādē būs iespēja sastapt tādus vietējos vadošos drošības uzņēmumus kā FN Serviss, KyberX, Brink's Latvia, Grif, Altas IT, BOTC Training, RAW, Zevs u.c., kā arī vairākus ārvalstu pārstāvjus, piemēram, Hanwa Vision, Digifort, Flasheye u.c.

Informējam, ka šogad esam parūpējušies par atsevišķu sadaļu mājaslapā, kurā iespējams iepazīties ar visiem Izstādītājiem vienuviet.

Vairāki organizatoriski jaunumi un plašāks atbalstītāju loks

DPA Valdes priekšsēdētājs Artūrs Āmars stāsta: “Palielinot konferences apmēru, mums ir prieks sadarboties ar arvien plašāku partneru un atbalstītāju loku. Tas palielina pievienoto vērtību no vairākiem aspektiem. Pirmkārt, stiprina ticību, ka DPA darbs tiek sadzirdēts un novērtēts arvien lielākā drošības nozarē nozīmīgu uzņēmumu vidū. Otrkārt, tas motivē komandu performēt arvien labāk un uzrunāt arvien “augstākus plauktus”. Treškārt, protams, tas mums dod iespēju atvēzēties jaunam līmenim arī organizatoriski. Piemēram, šogad esam raduši iespēju nodrošināt sinhrono tulkošanu uz un no angļu valodas visiem lektoriem.”

2024. gada konference tiek organizēta sadarbībā ar ģenerālsponsoru Samsung KNOX, sponsoriem LMT un DPA, kā arī atbalstītājiem VUGD, CERT.LV, ENSHPO, Linearis un Crisis Lab.

Konference norisināsies 11. aprīlī, Rīgā, lielākajā konferenču centrā Baltijā – ATTA Centre. Dalība pasākumā ir bez maksas ar iepriekšēju reģistrāciju mājaslapā: Baltijas Drošības konference 2024

Lai uzzinātu visu par konferences norises un izstādes jaunumiem, sekojiet mums mājaslapā un sociālajos tīklos.