fbpx

Iepazīsti Ģenerālsponsors – Samsung Knox

Ziņas

30. Marts, 2024

FacebookInstagramWhatsAppXEmail

Pirmssvētku dienas un tuvais pasākuma datums rada pacilājošu noskaņojumu. Viens no iemesliem, kas to pastiprina, ir šī gada izaugsme. Kā jau esam rakstījuši, turpinot esošo un paplašinot veiksmīgu sadarbību loku, mums ir iespēja ne vien popularizēt drošības nozīmību valstī, bet arī augt un konferenci nodrošināt jaunā līmenī. 

Tāpēc esam patiesi priecīgi, ka jau otro gadu izdodas turpināt sadarbību ar Samsung Electronics un Samsung Knox kā ģenerālsponsoru.  

Un tas nebūt nav viss. Vai atceries vienu no pagājušajā gada gaidītākajiem un skaļākajām ovācijām pavadītājiem vieslektoriem? Jā! Tā tiešām ir - Pfils Landers, Samsung Electronics Europe Direktors pie mums lidos arī šogad!  

Bez tam šogad Samsung bagātinās arī Paneļdiskusiju sastāvu, kurā viņu komandu pārstāvēs Jacek Łęgiewicz no Polijas, kā arī WorkShop programmu, kur praktiskus risinājumus prezentēs Kajetan Augustowski un Marcin Siwinski.  

"Biznesa mērķu sasniegšanai tehnoloģiju industrijā ārkārtīgi liela nozīme ir drošībai, jo tā palīdz saglabāt uzņēmuma reputāciju un nodrošināt ilgtermiņa klientu lojalitāti un uzticību mūsu produktiem. Tas ir īpaši būtiski, jo mobilās ierīces ar mums ir teju nepārtraukti un tajās tiek glabāti sensitīvi personīgi un biznesa dati. 

Tehnoloģijām strauji attīstoties, tikpat ātri mainās drošības apdraudējumi un aizsardzība pret tiem. Tādēļ mums nemitīgi jāseko līdzi jaunākajām tendencēm, lai būtu soli priekšā potenciālajiem draudiem. Tā, piemēram, attīstot mākslīgā intelekta funkcijas Samsung ierīcēs, jārēķinās arī ar to saistītiem drošības riskiem. Tāpēc mēs nepārtraukti pilnveidojam tādas drošība sistēmas kā Samsung Knox, kas aizsargā lietotāju datus gan aparatūras, gan programmatūras līmenī. 

Dalība Baltijas Drošības Konferencē mūsu uzņēmumam ir svarīga, jo, apmainoties viedokļiem ar dažādu nozaru speciālistiem, varam vēl labāk prognozēt potenciālos drošības riskus un attiecīgi tiem sagatavoties!," stāsta Raimonds Šastakovičs, Samsung B2B segmenta vadītājs Latvijā.  

Ieskaties mājas lapā, lai lasītu vairāk par galvenās skatuves vieslektoru un ieplānotu Tev svarīgāko visās norises vietās: https://balticsecurityconference.lv/en/programma/