fbpx

2023. gada Baltijas drošības konferences apmeklētāju aptaujas rezultāti  

Ziņas

23. Oktobris, 2023

FacebookInstagramWhatsAppXEmail

2023. gada 27. aprīlī ATTA Centrā tika aizvadīta Drošības Profesionāļu Asociācijas rīkotā Baltijas Drošības Konference 2023. Konferencei kopumā savu dalību bija reģistrējuši vairāk kā 1300 drošības profesionāļu, kam bija iespēja apmeklēt 40+ izstādītāju sagatavotus stendus un noklausīties 14 tematus un 4 paneļdiskusijas. 

Izstādē apmeklētāji varēja tuvāk iepazīt  daudzu atpazīstamu zīmolu, uzņēmumu un valsts iestāžu piedāvātos drošības risinājumus tādās jomās kā – ugunsdrošība, darba aizsardzība, tehniskā drošība, fiziskā drošība, IT drošība.  Konferences laikā apmeklētājiem tika sniegta iespēja piedalīties arī vairākās interaktīvās aktivitātēs -  gan virtuāli, gan realitātē izmēģinot savus spēkus ugunsgrēku novēršanā, pirmās palīdzības sniegšanā, kā arī notestēt drošības risinājumus darbam augstumā.  

Paneļdiskusijas apvienoja uzņēmumu, ražotāju un valsts iestāžu pārstāvjus, kuri diskutēja par tik aktuālām tēmām kā:

  • Darba aizsardzības trendi;
  • Ugunsdrošības un civilās aizsardzības trendi.
  • Lielo uzņēmumu loma civilajā aizsardzībā.
  • Mākslīgais intelekts fiziskajā drošībā un masveida uzraudzības ētika.
  • Kā panākt 0 noziedzību?
  • Kiberdrošība personīgai lietošanai – kā iegūt pamatzināšanas ikvienam?
  • Kā izvairīties no kļūšanas par mērķi? 

Apmeklētaju atgriezeniskā saite.

Drošības Profesionāļu Asociācijas konferences rīkotāju komanda veica apmierinātības aptauju  apmeklētāju un izstādītāju vidū. Kopumā esam saņēmuši teju 300 aizpildītas anketas ar atbildēm par konferences saturu, izkārtojumu, tēmām un iespējamiem uzlabojumiem.  

No aptaujas rezultātiem iegūtā atgriezeniskā saite norāda uz to, ka konferences organizatoru komandas veidotais saturs un formāts tika atzinīgi novērtēts no apmeklētāju un izstādītāju puses. Vairāk kā 87% no apmeklētājiem labprāt apmeklēs konferenci arī 2024. gadā.

Īpaši augstu tika novērtēta konferences norises vieta, telpas, izkārtojums un atmosfēra.

Atzinīgus vārdus izpelnījās arī konferences izstādītāju un piedāvāto aktivitāšu klāsts.

Divu jautājumu saņemtajās atbildēs mūsu komanda saskata iespēju izaugsmei.  Nākamajā konferencē tiks īpaši piedomāts pie vieslektoru un paneļdiskusiju tēmu aktualitātes un kvalitātes.

Jau pavisam drīz tiks publicēta informācija par nākamā gada konferenci, tās norises vietu un vieslektoru tēmām.

Pagaidām aicinām apmeklēt konferences youtube kanālu, kurā ir ievietoti paneļdiskusiju ieraksti un atskats uz 2023. gada konferenci!

Uz tikšanos 2024. gadā!

Drošības profesionāļu asociācijas komanda